Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Festyn z okazji dnia dziecka.

Festyn z okazji dnia dziecka. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 06 czerwca 2022 11:34

OkładkaKilkaset dzieci małych i dużych, sprawnych i niepełnosprawnych, polskich i ukraińskich wraz z rodzinami przybyło do nas 4 czerwca na Integracyjny Dzień Dziecka

Co prawda prognozy pogody wprowadziły znaczne zamieszanie w przygotowaniu imprezy w godzinach porannych to jednak ostatecznie wszystko przebiegło zgodnie z planem. Pracownicy naszego Centrum Rehabilitacyjno Edukacyjnego dla Dzieci przygotowali dla maluchów wiele atrakcji, była również strefa gastro gdzie każdy mógł się posilić. Zaproszenie na naszą integracyjną imprezę przyjęli również specjalni goście. Otóż przyjechały do nas ukraińskie dzieci niepełnosprawne, które trzy miesiące temu zostały ewakuowane z domu dziecka w Dnipro. Aktualnie 32 dzieci swój nowy tymczasowy dom znalazło w ZAZ w Lalikach, gdzie oprócz czterech swoich opiekunek całe swe serce oddają im pracownice ZAZ. Naszych gości przywitała @Kapela Góralska  Holanie  oraz duża grupa wolontariuszy, którzy pomagali im skorzystać z atrakcji imprezy. W tym miejscu chcemy im bardzo podziękować za ogromną pomoc, a w szczególności pracownikom Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żywcu, członkom Żywieckie Centrum Wolontariatu oraz tym, którzy zgłosili się do nas indywidualne  Integracyjny Dzień Dziecka był zorganizowany ze środków własnych naszej Fundacji i częściowo z dotacji Kancelarii Premiera. Szczególne podziękowania składamy również wszystkim pracownikom naszego Centrum Rehabilitacyjno Edukacyjne dla Dzieci w Żywcu za przygotowanie tej pięknej imprezy!

 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14 

15

Poprawiony: poniedziałek, 06 czerwca 2022 12:03
 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.