Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Na szlaku dla dzieciaków - W Szczytowej Formie

Na szlaku dla dzieciaków - W Szczytowej Formie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 17 sierpnia 2019 05:49

na szlaku dla dzieciakow 001

17 sierpnia o godzinie 9.00 Tomasz Habdas wyruszył z Ustronia w górską wyprawę, której celem jest przejście Głównego Szlaku Beskidzkiego liczącego niemal 500 km. Poza ogromnym wyzwaniem, aby pokonać taką trasę, Tomasz realizuje jeszcze jeden cel.

Otóż temu projektowi towarzyszy również cel charytatywny. Tomasz Habdas , który jest również bardzo znanym blogerem górskim, którego na co dzień obserwuje tysiące instagramowiczów (W Szczytowej Formie) postanowił przy tej okazji zebrać pieniądze, które wesprą różnorakie działania prowadzone przez naszą Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu, Children Aid Foundation in Żywiec na rzecz dzieci niepełnosprawnych.

W grupie "Licytacje dla Dzieci" trwają aukcje charytatywne. Wystawiane są ciekawe przedmioty związane z górami i nie tylko. Ludzie WIELKIEGO SERCA oferują wspaniałe przedmioty, gadżety, usługi.. a także wylicytowują przepiękne kwoty, które po akcji wesprą nasze działania. Mamy cichą nadzieję, że choć część naszych podopiecznych dzięki tej akcji będzie mogła również wspiąć się na któryś górski szczyt i pokonać swoje słabości, choć one i tak na co dzień zdobywają swoje małe szczyty nowych umiejętności.

Kochani zapraszamy do śledzenia wyprawy Tomasza Habdasa oraz włączenie się w aukcje charytatywne poprzez licytację wystawianych tam przedmiotów, jak również wystawianie swoich własnych, z których dochód zostanie przeznaczony na rzecz naszych podopiecznych.

Poprawiony: czwartek, 29 sierpnia 2019 06:21
 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.