Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Wielki Tydzień

Wielki Tydzień PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 17 kwietnia 2019 06:13

wielki tydzien 001Niedziela Palmowa, którą przeżywaliśmy w ostatni weekend, rozpoczęła Wielki Tydzień. Przedstawiciele grup rewalidacyjno - wychowawczych w ramach cyklicznych spotkań integracyjnych, udali się w zeszłym tygodniu do Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących, gdzie wspólnie z młodzieżą przygotowali kolorowe palmy.

Jak zawsze w towarzystwie naszych przyjaciół, czuliśmy się bardzo dobrze. Było dużo radości, wspólny poczęstunek, ale i konkretna praca.

Z kolei we wtorek Wielkiego Tygodnia, odwiedził nas wyjątkowy Gość, ksiądz proboszcz, Grzegorz Gruszecki, który jeszcze bliżaj wprowadził nas w świętowanie wyjątkowych dni Tridum Paschalnego. Kapłan poświęcił pokarmy, przygotowane w koszyczkach oraz wyjaśnił ich symbolikę. W wyjątkowej atmosferze, wspólnie zjedliśmy świąteczny posiłek. Ksiądz Grzegorz skradł nasze serca przede wszystkim dzięki swojej dobroci, otwartości i życzliwości. Kapłan jest z nami zawsze, w ważnych dla nas wydarzeniach. Kojarzymy Go zawsze jako "Grzesia", który często obdarowuje nas miłą, słodką "Grzesiową" niespodzianką.

Serdecznie DZIĘKUJEMY księże Grzegorzu!

 

wielki tydzien 001

 

wielki tydzien 002

 

wielki tydzien 003

 

wielki tydzien 004

 

wielki tydzien 005

 

wielki tydzien 006

 

wielki tydzien 007

 

wielki tydzien 008

 

 

 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.