Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Wizyta integracyjna w przedszkolu Akademia Malucha

Wizyta integracyjna w przedszkolu Akademia Malucha PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 13 kwietnia 2019 10:13

integracja AkademiaMalucha 001Radość, spontaniczność, zachwyt i w końcu poczucie swobody - te i inne pozytywne uczucia i nastroje towarzyszyły w miniony piątek uczestnikom spotkania integracyjnego w Niepublicznym Przedszkolu Akademia Malucha w Żywcu.

W tym dniu poznawały się i wspólnie spędzały czas przedszkolaki i nasi uczniowie. Pełni zachwytu oglądaliśmy występ artystyczny o tematyce wielkanocnej w wykonaniu przedszkolaków. Radosne piosenki, zabawne inscenizacje wierszy, piękne charakteryzacje małych aktorów i tańce porwały naszych uczniów do wspólnej zabawy. Uczniowie klasy I i III przekazali dzieciakom własnoręcznie przygotowane ozdoby świąteczne i złożyli wierszowane życzenia wielkanocne. To wydarzenie na pewno zapadnie w pamięci naszych uczniów, którzy już nie mogą się doczekać kolejnego spotkania. Serdecznie dziękujemy dyrekcji przedszkola i wychowawcom za zaproszenie, a przedszkolakom gratulujemy otwartości i talentów.

Do zobaczenia.

 

integracja AkademiaMalucha 001

 

integracja AkademiaMalucha 002

 

integracja AkademiaMalucha 003

 

integracja AkademiaMalucha 004

 

integracja AkademiaMalucha 005

 

 

 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.