Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny :)

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny :) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 28 marca 2019 09:32

pierwszy dzien wiosny 001Już od kilku dni w naszym Centrum utrwalamy wiadomości o zbliżającej się wiośnie. Wszyscy czekaliśmy na nią z niecierpliwością. Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny przywitał nas słoneczną i przyjemną pogodą, dlatego postanowiliśmy osobiście przekonać się, czy na pewno dotarła ona w nasze okolice.

Spacerując wzdłuż pobliskiej rzeki Koszarawy oraz po parku, uczniowie szukali wiosennych zwiastunów. Już kilka kroków od Centrum mogli osobiście przekonać się, że wiosna jest już wśród nas, widząc pąki na gałązkach, a na trawniku dywan z krokusów i rozkwitające przebiśniegi. Również przygrzewające słoneczko i przyjemna dla ucha melodia ptasich treli utwierdziła ich w tym przekonaniu. Niosąc przed sobą symboliczną Marzannę pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy WIOSNĘ, na którą wszyscy czekaliśmy. I mimo, że "w marcu jak w garncu", a kwiecień przeplata zimę z latem, mamy nadzieję, że coraz częściej będziemy się cieszyć słoneczną pogodą, która napełni nas wiosenną energią.

Oligofrenopedagog ? Agnieszka Jodłowiec

 

pierwszy dzien wiosny 001

 

pierwszy dzien wiosny 002

 

pierwszy dzien wiosny 003

 

pierwszy dzien wiosny 004

 

 

 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.