Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Jak dbać o zdrowie? - nasza wizyta u STOMATOLOGA

Jak dbać o zdrowie? - nasza wizyta u STOMATOLOGA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 15 marca 2019 07:41

wizyta stomatolog 001O tym, że zdrowe zęby to skarb przekonywał nas dzisiaj pan stomatolog Bartek. Dzięki uprzejmości personelu i właścicielom gabinetu stomatologicznego IDental nasi uczniowie mogli uczestniczyć w wyjątkowej lekcji.

To właśnie w gabinecie stomatologicznym uczniowie kl. III mogli spotkać się ze stomatologiem, który pokazał nam jak dbać o zęby i starał się poskromić strach przed wizytą u dentysty. Poprzez ciekawą prezentację narzędzi dentystycznych sprawił, że dzieciaki same z przyjemnością usiadły na fotelu i pozwoliły na sprawdzenie w jakiej kondycji są ich zęby. Każdy chętnie testował ssak, który odsysał wodę z kubeczka oraz gumkę, która poleruje ząbki. Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia czym wypełnia się chorego ząbka i jak prawidłowo czyścić zęby. Wszyscy zgodnie obiecali, że będą się stosować do zaleceń lekarza i unikać jedzenia słodyczy. Wierzymy, że taka lekcja pomogła dzieciakom przełamać strach przed fotelem dentystycznym, a każda wizyta w gabinecie będzie mniej stresująca. Trzymamy za Was kciuki.

Serdeczne PODZIĘKOWANIA dla pani Izabeli i Bartłomiej Kubaszek

 

wizyta stomatolog 001

 

wizyta stomatolog 002

 

wizyta stomatolog 003

 

wizyta stomatolog 004

 

 

 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.