Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - XI Przegląd Widowisk Jasełkowych

XI Przegląd Widowisk Jasełkowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 19 stycznia 2019 08:03

jaselka2019 001W dniu 18.01.2019 odbył się XI Przegląd Widowisk Jasełkowych Placówek Opiekuńczo-Leczniczych oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej. Jak już informowaliśmy wcześniej, występ reprezentujących nasze Centrum dzieci i opiekunów zdobył I miejsce.

Jak napisało szanowne jury nagrodę przyznano nam za: "wielość postaci scenicznych tworzonych w zgranym zespole, z zaskakującymi dowcipnymi i odważnymi scenami, w których realizowane było przymierze terapeutyczne, za szlachetne przesłanie, za bogactwo muzycznych odniesień od jazzu, przez tradycję do rocka, a nade wszystko za radość i pozytywną energię, która udzielała się publiczności". Dziękujemy bardzo za ogromne zaangażowanie w przygotowanie tego widowiska naszym kochanym dzieciakom oraz ich opiekunom a w szczególności: Annie Szczepaniak, Magdalenie Mrowiec, Sylwii Kantyce, Annie Basiurze (Anna Zamiejska), Karolinie Cendrzak, Izabeli Wajdzie-Marszałek, Agnieszce Jodłowiec, Krzysztofowi Marszałkowi, Angelice Ignaciuk, Agnieszce Krawiec, Sabinie Słowiak, Katarzynie Pal, Małgorzacie Pytlarz i Jolancie Szemli.

W załączeniu skrót wczorajszego występu.Zapraszamy do obejrzenia.

https://youtu.be/_aHXYRMbvtU

 

jaselka2019 002

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 21 stycznia 2019 08:10
 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.