Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Pastuszkowie z podarunki przybiegli...

Pastuszkowie z podarunki przybiegli... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 stycznia 2019 10:51

pastuszkowie 001"Pastuszkowie z podarunki przybiegli...", również i do nas przybyli wczoraj prawdziwi kolędnicy z Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących z Żywca. Byli wśród nich i pastuszkowie i górale, nawet wół i baranek, królowie, a co najważniejsze malutki Jezusek z Maryją i Józefem.

Przybyli i zabrali nas do wspomnień o tym cudownym Bożym Narodzeniu, którego świętowaniem nadal możemy się radować. Przedstawienie, które wystawili dla nas nasi przyjaciele odbyło się w ramach cyklicznej integracji młodzieży z podopiecznymi naszych grup rewalidacyjno - wychowawczych. Tym razem młodzież przybyła do nas w roli aktorów, z kolei przedstawienie które wystawili było dla nas wszystkich swoistą teatroterapią. Bogactwo strojów czy muzyka na żywo to dla naszych dzieciaków jakże bardzo potrzebna stymulacja słuchowa i wzrokowa. Życzliwość i uśmiechy naszych przyjaciół, a także chwile wzruszenia, których doznali zarówna goście jak i my potwierdziły, iż nasza integracja i wspólnie spędzony czas mają sens. Wyrazem naszego podziękowania było symboliczne, drewniane serce, które dzieciaki ozdobiły dzień wcześniej, a które symbolizuje wszystkie nasze małe serduszka , przepełnione wdzięcznością za obecność i przyjaźń naszych gości.
Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za wspólne, radosne kolędowanie. Życząc wszelkiej pomyślności i dużo dobra, przesyłamy Wam kochani nasze ciepłe myśli i czekamy na kolejne przedstawienia. Zapraszamy do nas!

oligofrenopedagog Agnieszka Tlałka ZSAiO w Żywcu

 

pastuszkowie 001

 

pastuszkowie 002

 

pastuszkowie 003

 

pastuszkowie 004

 

 

Poprawiony: czwartek, 17 stycznia 2019 11:00
 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.