Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Oj działo się!

Oj działo się! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 09 grudnia 2018 11:46

fundacjaEY 03W miniony piątek pracownicy Ernst & Young, którzy w ramach wolontariatu pracowniczego spędzili z naszymi podopiecznymi cały dzień, wprowadzili u nas miłe zamieszanie kolejnymi warsztatami finansowanymi przez Fundacja EY. Zapach pierniczków unoszący się w naszym Centrum od kilku dni, dekoracje z decoupage i powstające stroiki świadczą o tym, iż szybkimi krokami zbliżamy się do świąt Bożego Narodzenia.

Piękne wyroby wykonywane wspólnie przez dzieciaki, naszych terapeutów, pracowników z EY oraz wolontariuszki z I LO w Żywcu ozdobią nasz ośrodek, posłużą jako prezenty dla potrzebujących na Ukrainie a część zasili nasz kiermasz świąteczny. ?Wspólnie organizowane warsztaty to radosna integracja, wzajemne poznanie, a dla pracowników EY, którzy na co dzień koncentrują się na audytach firm to okazja do doświadczenia nowych, innych emocji wynikających z kontaktu z dziećmi niepełnosprawnymi?- mówią Izabela Błecha i Magdalena Głodzik koordynatorki i inicjatorki projektu.

Za ten świąteczny klimat Dziękujemy <3 Fundacja EY - Izabela Błecha Magdalena Głodzik Kinga Lekston Anna Ishchanova Sylwia Żydek Bartosz Studnicki Grzegorz Pulnik Bartek Piętoń

Dziękujemy <3 Strefa Kopernika Zuzia Błecha, Wiktoria Syska , Marysia Krasoń, Zosia Krasoń , Martyna Drewniak , Martyna Wandzel Zuzanna Walatek George Sellwood Daria Pieczara Julia Kalinowska Klaudia Grucel Klaudia Lach

Dziękujemy <3 pracownikom Centrum Rehabilitacyjno Edukacyjne dla Dzieci w Żywcu

 

fundacjaEY 03

 

fundacjaEY 00

 

fundacjaEY 01

 

fundacjaEY 04

 

 

 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.