Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Ernst & Young wspiera dzieci niepełnosprawne

Ernst & Young wspiera dzieci niepełnosprawne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 18 listopada 2018 08:58

EY fundacjaFundacja EY, która w tym roku obchodzi 20 lat swej działalności, postanowiła wesprzeć 11 projektów zgłoszonych przez pracowników firmy EY. Wybrane projekty to działania, które w całej Polsce zrealizowane będą w ramach wolontariatu pracowniczego. Jeden z nich zostanie zrealizowany na rzecz naszych podopiecznych.

Pracownicy krakowskiego oddziału Ernst & Young zorganizują i sfinansują serię zajęć artystycznych tj. decoupage, pieczenie i ozdabianie pierniczków świątecznych, ceramika, warsztaty florystyczno-ekologiczne w okresie od listopada do marca.
Spotkania z naszymi dzieciakami rozpoczęły się w piątek malowaniem skrzynek i ozdób techniką decoupage.
W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy Izabeli i Magdzie za zorganizowanie całodziennych zajęć. Kolejne odbędą się 7 grudnia, na które już dzisiaj zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

Fundacja EY koncentruje swoje wysiłki na 4 kluczowych obszarach: pomocy edukacyjnej, psychologicznej, finansowej i rzeczowej, a także na promocji rodzicielstwa zastępczego. Udziela wsparcia materialnego zarówno rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka, jak również pracując wspólnie z innymi organizacjami w ramach Koalicji na Rzecz Rodzinnej Opieki Zastępczej. Z kolei firma Ernst & Young to światowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego oraz doradztwa transakcyjnego.

KLIKNIJ i zobacz zdjęcia na naszym profilu FB

 

EY fundacja

 

Poprawiony: piątek, 23 listopada 2018 09:09
 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.