Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - PAMIĘTAMY!

PAMIĘTAMY! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 06 listopada 2018 13:14

pomnik JPIIW dniu dzisiejszym i przed Świętem Zmarłych nasi uczniowie brali udział w zajęciach związanych z wspomnieniami i poznawaniem ważnych osób i historycznych postaci, które swym życiem i działalnością dawały przykład patriotyzmu i miłości do Ojczyzny- Polski.

Poszczególne grupy i klasy odwiedzając , groby, miejsca pamięci i pomniki Wielkich Polaków i zapalając symboliczne znicze chciały w ten sposób powiedzieć: PAMIĘTAMY!
Pamiętamy o Janie Pawle II naszym ukochanym Świętym. Pamiętamy o Księżnej Marii Krystynie Habsburg, która jeszcze kilka lat temu była naszym stałym gościem, a swą niezwykłą miłością do Polski zarażała wszystkich, którzy ja kochali. Pamiętamy o Ojcu Grzegorzu Sroce Franciszkaninie, który poświęcił swe życie dla chorych i również był naszym gorącym orędownikiem i częstym gościem. Pamiętamy o żołnierzach i legionistach z żywiecczyzny, którzy polegli w obronie naszej ojczyzny.

KLIKNIJ i zobacz zdjęcia na naszym profilu FB

 

pomnik JPII

 

Poprawiony: wtorek, 13 listopada 2018 07:11
 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.