Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Wesołego Alleluja!

Wesołego Alleluja! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 28 marca 2018 00:00

wesolego alleluja 2018 006Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Każdy kąt powoli wypełnia niepowtarzalna atmosfera. Stopniowo pojawiają się kolorowe pisanki, roześmiane zające i pisklaki.

By podkreślić ten wyjątkowy w roku czas postanowiliśmy z naszymi gośćmi z Zespołu Szkół Budowlano ? Drzewnych w Żywcu, przygotować wielkanocne kartki. To już kolejne w w tym roku spotkanie integracyjne, tym razem z panią Edytą i jej uczennicami. W ruch poszły bibuły, kolorowe kartki, wstążki, szablony witrażowe, kleje, farby, dziurkacze i nożyczki. Niektórzy ustalali wspólną koncepcję, inni realizowali polecenia swojego partnera, a jeszcze inni nadzorowali prace koleżanek lub kolegów. W efekcie końcowym każda para stworzyła niepowtarzalną kartkę, którą wypełnimy życzeniami dla naszych przyjaciół i bliskich. Niektórzy wykonali kilka projektów, a następnie z dumą prezentowali je na forum. Gdy już prace były gotowe, nastał czas składania sobie życzeń szczerych, radosnych i płynących z głębi serca. Jedni potokiem słów, inni minimalistycznie- zdrowia, radości, nadziei, a jeszcze inni wyrażali to czego życzą, po prostu uśmiechem i mocnym uściskiem. Kochani wolontariusze z ZSBD pani Elu i pani Edyto dziękujemy, że już od kilku lat jesteście z nami, dzielicie swój czas szczególnie ten przedświąteczny.

Wszystkim wolontariuszom życzymy jeszcze raz życzymy radosnych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Wesołego Alleluja!!!! :)

oligofrenopedagog: Anna Basiura, Beata Mierczak

wesolego alleluja 2018 006

 

wesolego alleluja 2018 001

 

wesolego alleluja 2018 002

 

wesolego alleluja 2018 003

 

wesolego alleluja 2018 004

 

wesolego alleluja 2018 005

 

 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.