Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - X Przegląd Widowisk Jasełkowych 2018

X Przegląd Widowisk Jasełkowych 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 23 stycznia 2018 07:31

X Przeglad Widowisk Jaselkowych 004Ostatni czas jest bardzo owocnym dla naszych młodych artystów. W piątek 19 stycznia 2018r. mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności sceniczne podczas X Przeglądu Widowisk Jasełkowych Placówek Opiekuńczo - Leczniczych oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej, który odbył się w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.

Jak już wiecie, zajęliśmy II miejsce, a jury doceniło naszych artystów "za autentyczność, radość, która udzielała się publiczności i zespołowość wykorzystującą zasady społeczności terapeutycznej". Dzisiaj grupa Otwarte Serca wzięła udział w X Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Gilowice 2018 prezentując kolędy "Jezusa narodzonego" oraz "Skrzypi wóz". Ponownie jury doceniło naszych artystów przyznając im II miejsce. Jest to dla nas ogromy zaszczyt i wyróżnienie, ponieważ wszystkie gupy zaprezentowały bardzo ciekawe aranżacje znanych kolęd i pastorałek, co sprawiło ze poziom całego przedsięwzięcia był bardzo wysoki. Dziękujemy organizatorem za możliwość uczestniczenia w tych wyjątkowych wydarzeniach oraz za bardzo miłą atmosferę. Gratulujemy wszystkim aktorom, muzykom, wokalistom ich talentu, odwagi scenicznej i pomysłowość. Mamy nadzieje, że niebawem znów się spotkamy. Dzieciaki i młodzież z grupy Otwarte Serca

GRATULACJE!!!! :)

Anna Basiura oligofrenopedagog

X Przeglad Widowisk Jaselkowych 001

 

X Przeglad Widowisk Jaselkowych 002

 

X Przeglad Widowisk Jaselkowych 003

 

X Przeglad Widowisk Jaselkowych 004

 

X Przeglad Widowisk Jaselkowych 005

 

X Przeglad Widowisk Jaselkowych 006

Poprawiony: wtorek, 23 stycznia 2018 07:39
 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.