Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Warsztaty dla rodziców - W.Sherborne

Warsztaty dla rodziców - W.Sherborne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 28 maja 2017 12:43

warsztatyI sherborneIII 001Kochani w ostatnim czasie odbyły się aż dwa spotkania z rodzicami naszych małych podopiecznych, które były kontynuacją cyklu Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Jedno ze spotkań odbyło się 21 kwietnia na którym w dalszym ciągu poznawaliśmy tajniki korzyści płynących z zabaw ruchowych. Nasze odważne mamy wszystkie zabawy przetestowały na sobie, zauważając, że każde następne ćwiczenie wprawiało je w coraz lepszy nastrój.
Ostatnie spotkanie, które odbyło się w piątek 26 maja było poświęcone dzieciom i ich relacjom z mamami. Każda z mam miała okazję poznane ćwiczenia wykonać ze swoją pociechą. Zabawy ruchowe przy muzyce i instrumentach niesamowicie pochłonęły dzieciaki. Mamy na chwile zamieniły się w huśtawki, koniki czy tunele, a nasze pociechy zręcznie się po nich wspinały. Śmiechu była co niemiara.
Cykl zajęć z Ruchu Rozwijającego chcemy zamknąć zajęciami przeznaczonymi dla całej rodziny, oprócz mam i dzieci zapraszamy serdecznie tatusiów! Jeśli pogoda dopisze zajęcia odbędą się w naszym ogrodzie, na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do wspólnej zabawy - Ania i Patrycja!

Już teraz serdecznie zachęcamy do zapisów w sekretariacie, ponieważ ilość miejsc będzie ograniczona.

 

Poprawiony: poniedziałek, 29 maja 2017 12:50
 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.