Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Szkolenie SI

Szkolenie SI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 28 listopada 2016 08:04

phoca thumb l szkoleniesi 014W dniu 24.11.2016 w naszej placówce odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu "Warsztaty dla rodziców", którego tematem były zagadnienia z zakresu Integracji Sensorycznej.

Na spotkanie przybyło grono rodziców zainteresowanych tym tematem. Warsztaty prowadzone były przez naszych terapeutów specjalizujących się w tej dziedzinie. Przybyłe osoby mogły zapoznać się ze specyficznymi trudnościami, z którymi borykają się dzieci dotknięte zaburzeniami SI oraz poznać zestawy ćwiczeń i liczne pomoce, które można stosować w domu w ramach pracy i zabawy z dzieckiem. Nasi terapeuci przygotowali wiele pomocnych narzędzi pracy, które rodzice mogli wypróbować w praktyce, a które w łatwy sposób mogą stworzyć sami oraz rozdane zostały gotowe zestawy ćwiczeń, które wykorzystać można w domu. Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za przybycie oraz zainteresowanie.

Szkolenie prowadziły nasze terapeutki SI : Prochownik Agnieszka, Kabacik Katarzyna, Smutrykowska Sabina i Cendrzak Karolina, a zorganizowała go Patrycja Janota.

Mamy nadzieję , że przekazana wiedza przyda się uczestnikom :)

 

 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.