Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Co nas spotkało w maju?!

Co nas spotkało w maju?! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 16 czerwca 2016 05:50

phoca thumb l fundacja maj2016 001Cały miesiąc przebiegł nam pod hasłem spacerów, zabaw w ogrodzie i dziecięcych harców na świeżym powietrzu.

Rozpoczęliśmy również, po raz kolejny naszą przygodę z końmi:) od maja jesteśmy uczestnikami zajęć z hipoterapii, które są dla nas świetną zabawą. Nadal bardzo chętnie bierzemy udział w zajęciach z zaprzyjaźnionymi psami - Zolą i Leonem.
Dużą atrakcją dla nas był wyjazd do zagrody żubrów w Pszczynie. Była to dla nas bardzo dobra forma zooterapii. W parku mogliśmy oglądać żubry i wystawę zwierząt. Dużo spacerowaliśmy i korzystając z pogody, zażywaliśmy kąpieli słonecznych.
W maju mieliśmy okazję również pojechać do parku zdrojowego w Jaworzu. Tam spacerowaliśmy uroczymi alejkami oddychając jodowanym powietrzem z tężni. Korzystając z pięknej pogody zorganizowaliśmy piknik przy fontannach. Dużą radość sprawiły nam aktywności ruchowe na placu zabaw i swobodne zabawy w piaskownicy.
W minionym miesiącu odbył się również integracyjny piknik. Wspólnie z uczniami Technikum Budowlanego wybraliśmy się pod Grojec, gdzie na świeżym powietrzu mogliśmy uczestniczyć w różnego rodzaju aktywnościach zabawowych oraz poczęstunku. Bardzo się cieszymy, kiedy nasi przyjaciele poświęcają dla nas czas, chętnie nas odwiedzają, wspólnie się z nami bawią i uczą.
W miesiącu maju nie zapomnieliśmy oczywiście o święcie Ukochanych Mam!:) Z pomocą kolegów i koleżanek z gimnazjum z Międzybrodzia Bialskiego wykonaliśmy dla naszych Mam drobne podarunki jak i laurki. Jesteście Aniołami Drogie Mamy! Jesteście...towarzyszycie...wspieracie...wierzycie w nas...podajecie dłoń...kochacie... Dziękujemy Wam za wszystko,co dla nas robicie!!!!:)
W miesiącu maju uczniowie gimnazjum i kl.V odebrali również nagrody za udział w konkursie fotograficzno-plastycznym pt. "Zaczerpnąć z tajemnicy chrztu" . Uczniowie wszystkich klas naszego CREdD wzięli także udział w pielgrzymce do Rychwałdu, zorganizowanej z okazji I rocznicy Komunii Świętej.
Cały miesiąc był dla nas bardzo pracowity, bogaty w różnego rodzaju atrakcje, przeżycia i nowe doświadczenia:)

Małgorzata Tlałka
Sabina Smutrykowska

 

Poprawiony: czwartek, 16 czerwca 2016 05:54
 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.