Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Okrągła rocznica

Okrągła rocznica PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 03 lipca 2015 10:04

10lat CREdDAż trudno uwierzyć, ale Centrum Rehabilitacyjno Edukacyjne dla Dzieci działa już 10 lat.
Kiedy 1 lipca 2005r. rozpoczęliśmy działalność, Centrum mieściło się zaledwie w kilku salach na parterze starego budynku.

Potem oddaliśmy do użytkowania piętro, a w 2013r. mogliśmy rozszerzyć swoją działalność w dobudowanym nowym skrzydle budynku i ogrodzie terapeutyczno-edukacyjnym.

Przez lata wyposażaliśmy Centrum w liczne pomoce dydaktyczne i edukacyjne oraz nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny, przy wykorzystaniu którego możemy prowadzić skuteczną terapię i rehabilitację naszych małych podopiecznych. Nie byłoby to jednak możliwe także bez naszych pracowników. To ich zaangażowanie oraz wysokie kwalifikacje zapewniają, że nasi pacjenci objęci są specjalistyczną opieką i korzystają z różnorodnych metod terapeutycznych i rehabilitacyjnych , dostosowanych indywidualnie do ich potrzeb.

Przed nami zapewne kolejne lata wypełnione ciężką pracą na rzecz dzieci. Choć wiemy, że w naszej pracy nie zawsze możemy liczyć na pełny sukces, to możliwość udzielenia pomocy potrzebującym dzieciom i obserwowanie pozytywnych efektów terapii dodaje skrzydeł.

Dyrektor Biura Fundacji

Małgorzata Tracz

10lat CREdD

 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.