Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Miły GOŚĆ

Miły GOŚĆ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 11 grudnia 2014 07:58

phoca thumb l mikolajki2014 014Wreszcie nadszedł dzień, na który z utęsknieniem czekały wszystkie dzieci - w piątek 5 grudnia do naszego Centrum przybył Święty Mikołaj! Nawet nietypowa aura nie zmyliła Świętego. Pomimo braku białego puchu pojawił się na uroczystości z workiem pełnym prezentów.


Ta wizyta wywołała mnóstwo emocji. Dzieci zaprezentowały przygotowane specjalnie na tą okazję piosenki. Śpiewając, klaszcząc i tupiąc do rytmu pomogły Świętemu Mikołajowi rozgrzać się po dalekiej podróży. Zagrała także Mikołajkowa Orkiestra wprowadzając wszystkich przybyłych w doskonały nastrój.

Po występach Święty Mikołaj słodkimi podarunkami obdarował wszystkich. Dzieci, były bardzo podekscytowane, ale i ostrożne. Bacznie przyglądały się brodatemu gościowi i czasem niepewnie podchodziły po swoje prezenty. Co odważniejsi siadali nawet na jego kolanach i pozowali do zdjęć. Było cudownie! Dzięki tej wizycie na twarzach naszych podopiecznych długo jeszcze będzie rozkwitał uśmiech, bo miło wracać wspomnieniami do takich chwil. Dziękujemy wszystkim darczyńcom a szczególnie firmie EATON za pomoc Mikołajowi w zakupie paczek.

Poprawiony: czwartek, 11 grudnia 2014 10:15
 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.