Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu - Nasz KARNAWAŁ

Nasz KARNAWAŁ PDF Drukuj Email
Wpisany przez A.Basiura, K.Kabacik   
czwartek, 20 lutego 2014 00:00

phoca thumb l nasz karnawal001Czas biegnie nieubłaganie. Dopiero, co witaliśmy Nowy Rok, a już karnawał i czas zabaw w pełni. Tak też jest na Witosa 3. 18 i 19 lutego największe sale edukacyjne zamieniły się w kolorowe sale balowe, a uczniowie klas i grup rewalidacyjnych tym razem wcielili się w ulubione postacie z bajek i filmów oraz gwiazdy muzyki pop.

We wszystkim wtórowali im koledzy i koleżanki z zaprzyjaźnionych szkół: Zespołu Szkół Budowlano- Drzewnych w Żywcu i Gimnazjum w Międzybrodziu Bialskim. I choć co miesiąc z ogromnym zaangażowaniem towarzyszą nam w rożnych zajęciach, to tym razem wszystkich zaskoczyli. Nie tylko świętowali czas zabawy, ale tak jak my, zamienili się w dzielnych rycerzy, piękne królewny, nieustraszonych strażaków, biedronki, myszki i inne cudowne postacie. Tańcom, śpiewom i zabawom nie było końca. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Młodsi tańczyli w rytm ulubionych piosenek, a starsi szaleli przy największych hitach radiowych list przebojów. Wszyscy wspólnie integrowali się min. przy zabawach z chustą czy wytrwale uczyli makareny. I kiedy nastał koniec szaleństw, naprawdę trudno było nam się rozstać.
Nie byłoby tyle radości i uśmiechu bez pięknego gestu Pani Dyrektor Ewy Kaplyty. Dzięki niej dzieciaki i młodzież mogły bezpłatnie skorzystać z wypożyczalni strojów karnawałowych, która mieści się przy Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu. Wiele frajdy przyniosło im dobieranie, przeglądanie i przymierzanie kreacji z ZSDB.
Pani Dyrektor, w imieniu naszych uczniów serdecznie dziękujemy za okazaną życzliwość.
Już z niecierpliwością czekamy na marcowe spotkanie z naszymi koleżankami i kolegami.

Uczniowie i wychowawcy CRED
Anna Basiura
Katarzyna Kabacik

 

Poprawiony: środa, 11 czerwca 2014 11:19
 
Polecane adresy:
www.bonimed.pl
Firma, która powołała w 1998r. Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu.
www.pity.pl
16 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
www.pozytek.gov.pl
Jednostka odpowiedzialna za wdrożenia i promocje rozwiązań przyjętych w ustawie o działalności pożytku publicznego.
www.ngo.pl
Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym. Wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.